O nás

 

Společnost Special Coffee s.r.o., zahájila svou činnost na českém trhu v roce 2003, kdy zakladatelé Aldo a Antonio pro svou lásku ke kvalitní kávě začali dovážet nejlepší výběr kávy z pražíren jižní Itálie.

 

Ke spolupráci si vybrali italské značky Special Coffee a Miscela d´Oro, které patří mezi přední společnosti zabývající se pražením kávy v Itálii a které si již získaly stálé zákazníky po celém světě. Obě společnosti jsou rodinné firmy s dlouholetou tradicí založené na vášni ke kávě a nekompromisnímu přístupu ve vyhledávání a zpracování nejkvalitnějších surovin. Jejich káva vyniká prvotřídní kvalitou s nezaměnitelnou chutí a aroma.

 

Od roku 2003 si tyto kávy získaly mnoho příznivců z řad odborníků, majitelů nejlepších restaurací a kaváren či v neposlední řadě i milovníků kávy, kterými je stále častěji vyhledávána.

  

Nabízíme

 
  • Návrh konceptu pro Vaši provozovnu na míru
  • Vybavení provozovnykávovary, mlýnky, změkčovače s možností bezplatného pronájmu uvedených gastrozařízení při splnění smluvních podmínek
  • Pravidelný bezplatný servis a péče o technologie (regenerace změkčovače, čištění hlav kávovaru, seřízení kávového mlýnku - hrubost mletí a váha) a zajištění servisu do 24 od nahlášení případné závady
  • Propagační materiál - kávové hrníčky, sklenice, kávové menu, barový ručník, světelná reklama, ubrousky
  • Bezplatné školení personálu profesionálním baristou
  

Dále nabízíme vlastní kolekci produktů a doplňků pro přípravu a servírování kávy, která je průběžně doplňována o předměty, které jsou elegantní a maximálně praktické pro použití v profesionálním prostředí.

 

Věříme, že vám bude naše káva chutnat a oblíbíte si ji pro svou jedinečnou chuť a kvalitu.