Obchodní podmínky

Každá objednávka učiněná prostřednictvím tohoto internetového obchodu je považována za závaznou a vztahují se na ni ustanovení o uzavření kupní smlouvy podle §409-470 Obchodního zákoníku.

I. DOPRAVA A EXPEDICE OBJEDNÁVEK

Objednané zboží posíláme prostřednictvím:

  • České pošty službou Balík Na poštu - Vaši objednávku si vyzvednete na poště , krerou si sami určíte.
  • České pošty službou Balík Do ruky - Vaši objednávku pošta předá přímo do Vašich rukou.
  • Dopravou Special Coffee
  • Osobní vyzvednutí na naší adrese Naskové 1100/3 - 150 00 - Praha 5 (nutno předem dohodnout telefonicky nebo e-mailem - zde není prodejna, objednané zboží je zde možné pouze vyzvednout)

Prodávající neručí za škody, způsobené na zásilce přepravcem (Českou poštou), pokud je Vám zásilka doručena poškozena (potrhaný, zjevně deformovaný, otevřený transportní obal apod.), je zákazník oprávněn zásilku nepřevzít, v opačném případě se prodávající zříká všech závazků, které pro něj z tohoto reklamačního řádu plynou, a zákazníkovým partnerem pro reklamaci se stává dopravce.

Odesílání objednávek probíhá:

v případě přijetí objednávky v pracovních dnech do 14. hodiny s dopravou Českou poštou je zásilka odesílána ještě týž den v případě přijetí objednávky ve státem uznaný svátek s platbou na dobírku je zboží odesíláno následujicí pracovní den u platby předem na náš BÚ je zboží odesíláno po připsání částky na náš účet.

V případě, že některé zboží nebude skladem, nebo jen nebude z nějakého důvodu expedovatelné během několika dní, budeme Vás kontaktovat na Vámi zadaný e-mail nebo telefon s návrhem na řešení situace.

II. CENY ZBOŽÍ, DOPRAVY A BALNÉHO

V internetovém obchodě jsou vždy aktuální a platné ceny. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

K ceně objednávky je vždy připočítána dle výběru služby cena za dopravu a balné.

Cena za dopravu a balné

Česká pošta - Balík Na poštu                                                                 99 Kč s DPH

Česká pošta - Balík Do ruky                                                                 109 Kč s DPH

Doprava Special Coffee (hodnota objednávky min. 2000,- Kč)                0 Kč s DPH

V případě platby dobírkou je ještě k ceně dopravy účtováno:

Dobírka                                                                                                    25 Kč s DPH

 

U objednávky v hodnotě vyšší než 2000 Kč bez DPH není účtováno dopravné ani balné.

III. REKLAMACE

Kupující je povinen dodané zboží ihned zkontrolovat bez zbytečného odkladu a o případných zjištěných závadách informovat prodávajícího nejpozději do 3 dnů a to písemnou formou (e-mail), nebo telefonicky.

Pokud by závada byla způsobena naší stranou, bude Vám zboží v odpovídající kvalitě obratem dodáno na naše náklady, popř. navrácení finančních prostředků v nejkratší možné době.

Zásilky, které posíláte zpět nesmí být poslány na dobírku!!

IV. VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zboží zakoupené prostřednictvím eshopu můžete vrátit nepoužité zpět do 14 dnů od převzetí zásilky.

Podáním objednávky potvrzujete souhlas s tímto nákupním řádem a zároveň s dodacími, platebními a reklamačními podmínkami nakupovaných výrobků.

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod., s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).